Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

KOMUNIKAT MEN

Utworzono dnia 05.11.2020

Szanowni Państwo,

od poniedziałku, 9 listopada br. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Jednocześnie do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych i form pozaszkolnych (kursowych).

Bez zmian pracują przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego oraz szkoły specjalne w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych i młodzieżowych ośrodkach socjoterapii.

czytaj dalej na temat: KOMUNIKAT MEN

,,POD BIAŁO- CZERWONĄ"

Utworzono dnia 05.11.2020

Zachęcamy do udziału w projekcie "Pod biało-czerwoną" (szczegóły pod linkiem https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/). Istnieje możliwość, aby na terenie miasta Ryki powstał maszt z flagą narodową. Głosy poparcia można oddawać do dnia 11 listopada 2020r, godz. 23:59.

czytaj dalej na temat: ,,POD BIAŁO- CZERWONĄ"

Loteria szkolnego koła wolontariatu

Utworzono dnia 05.11.2020
Loteria przeznaczona dla dzieci z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Lublinie   16 października nasze szkolne koło wolontariatu zorganizowało loterię z której dochód został przeznaczony na potrzeby dzieci z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Lublinie. Loteria...
czytaj dalej na temat: Loteria szkolnego koła wolontariatu

KONKURS "MOJA OJCZYZNA"

Utworzono dnia 02.11.2020

KONKURS „MOJA OJCZYZNA”         W związku z nadchodzącym Świętem Niepodległości Zespół Placówek Oświatowych w Owni organizuje dla swoich uczniów konkurs, którego tematem jest „Moja...

czytaj dalej na temat: KONKURS "MOJA OJCZYZNA"

Dzień Marchewki

Utworzono dnia 02.11.2020
Dzień 16.10.2020r w Samorządowym Przedszkolu w Owni był dniem wyjątkowym- pomarańczowym, marchewkowym, zdrowym i witaminowym. W tym dniu dzieci,  przyszły do przedszkola ubrane na pomarańczowo.  Przedszkolaki poznały zalety i walory marchewki. Dzieci dowiedziały się jakie ważne...
czytaj dalej na temat: Dzień Marchewki

Pasowanie na ucznia

Utworzono dnia 02.11.2020

       W środę, 28 października, klasa I ZPO w Owni została Oficjalnie przyjęta do grona braci uczniowskiej. Nasi najmłodsi koledzy pokazali, iż zasługują na miano Uczniów. Przedstawili bardzo ciekawy montaż słowno - muzyczny. Zaprezentowali swą...

czytaj dalej na temat: Pasowanie na ucznia

2 LISTOPAD - DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ

Utworzono dnia 31.10.2020

Przzypominamy, że dzień 2 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych dla uczniów klas I - VIII.

czytaj dalej na temat: 2 LISTOPAD - DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ

NAUCZANIE ZDALNE

Utworzono dnia 23.10.2020

Szanowni Państwo,

od soboty, 24 października obowiązują nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych zgodnie z komunikatem MEN przechodzą na naukę zdalną. Zawieszenie zajęć stacjonarnych dla tych uczniów potrwa do niedzieli, 8 listopada br. 

Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian. 

czytaj dalej na temat: NAUCZANIE ZDALNE

Podziękowanie od Pary Prezydenckiej

Utworzono dnia 21.10.2020

Juz kolejny raz szkoła otrzymała podziękowania od Pary Prezydenckiej za udział w Narodowym Czytaniu. List z podziękowaniami i piękne wydanie ,,Balladyny", która w tym roku była tematem przewodnim akcji.

czytaj dalej na temat: Podziękowanie od Pary Prezydenckiej

Zegar

Kalendarium

Czerwiec 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny

RODO

RODO
TREŚĆ OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 24 ust. 1 i art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2016 roku poz. 922) informuję, iż administratorem Pani/Pana/Dziecka danych osobowych jest  Zespół Placówek Oświatowych w Owni.Pani/Pana/Dziecka dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do szkoły, realizowania zadań statutowych i organizacyjnych szkoły na okres kształcenia dziecka w szkole oraz w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel ich przetwarzania. Pana/Pani/Dziecka dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych za wyjątkiem wypadków obowiązkowego udzielenia informacji określonych w przepisach szczególnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich oraz dziecka danych a także ich poprawiania. Podaje Pani/Pan swoje oraz dziecka dane osobowe dobrowolnie.    

Zespół Placówek Oświatowych

w Owni 

Reprezentowany przez

                                                                                                                            Ewę Barszcz                                                                                                                                        

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH - IZABELA BŁOŃSKA  

owniazpo_iod@tlen.pl