Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

OGŁOSZENIA

Czcionka:

Drodzy uczniowie, rodzice.

  Dzisiejszy dzień był trochę pełen niejasności co do pracy na Teamsie.To początek naszej wspólnej pracy w nowym środowisku, więc proszę Wsystkich  o cierpliwość i wyrozumiałość.Myślę, że ten tydzień pozwoli Wszystkim  się lepiej wdrożyć.

Z dniem jutrzejszym obowiązują Wszystkich następujące wytyczne.

1. Pracujemy zgodnie z planem lekcji, nie wprowadzono żadnych zmian co do czasu trwania lekcji, czy przerwy.

2. Uczeń każdego dnia zgodnie ze swoim planem lekcji wchodzi kolejno w każdy zespół( przedmiot) i zapoznaje się z informacjami zamieszczonymi tam przez nauczyciela np. temat lekcji, notatka,ćwiczenia, zadania, testy itp.Uczniowie mają obowiązek prowadzić zeszyty. Potwierdzeniem obecności ucznia na lekcji jest logowanie się , wpisanie w danym przedmiocie notatki ,,Zapoznałem(łam) się" lub potwierdzenie na czacie. Na tę chwilę nie wszystkie lekcje będą prowadzone z uzyciem kamerki.

3.Te lekcje, które będą się odbywały z użyciem kamerki będą zamieszczone przez poszczególnych nauczycieli w kalendarzu , dlatego tam też uczeń musi codziennie sprawdzać.

Przypominam, że zgodnie z przepisami RODO nagrywanie jest karalne. Proszę , aby wpisy uczniów w zespołach dotyczyły wyłącznie danej lekcji.

Ze względu na wzmożony okres zachorowań będą się pojawiały zastępstwa , o których uczniowie będą informowani.

 

Zegar

Kalendarium

Czerwiec 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny

RODO

RODO
TREŚĆ OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 24 ust. 1 i art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2016 roku poz. 922) informuję, iż administratorem Pani/Pana/Dziecka danych osobowych jest  Zespół Placówek Oświatowych w Owni.Pani/Pana/Dziecka dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do szkoły, realizowania zadań statutowych i organizacyjnych szkoły na okres kształcenia dziecka w szkole oraz w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel ich przetwarzania. Pana/Pani/Dziecka dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych za wyjątkiem wypadków obowiązkowego udzielenia informacji określonych w przepisach szczególnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich oraz dziecka danych a także ich poprawiania. Podaje Pani/Pan swoje oraz dziecka dane osobowe dobrowolnie.    

Zespół Placówek Oświatowych

w Owni 

Reprezentowany przez

                                                                                                                            Ewę Barszcz                                                                                                                                        

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH - IZABELA BŁOŃSKA  

owniazpo_iod@tlen.pl